11. Download: The Sims 3


(c)Tonnie:*
Hola! <3 Mam chwilę czasu, a więc piszę! Zmieniłam sobie nagłówek, bo tamten już mi się tak znudził! :/ I jak? Nie razi w oczy? :p Dzisiaj w notce dam downloady. Chciałam dać rodzinkę ale muszę ogarnąć jakąś. Zresztą jeszcze nie mam paru dodatków, soooooł. A no tak! Chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy mnie ponownie, ciepło przyjęli! Dziękuję, że dodajecie się do listy obserwatorów. Dziękuję za miłe słowa i za Waszą obecność tutaj! Jesteście sexi, 
hahaha. :D Głupieje. -,- 
Walentynki były. Dzień jak co dzień, nie ma co się „eksajtytować”. xd Za to wczoraj był dzień singla, jupiduuu! :D I wiecie co zrobiłam żeby to uczcić A zjadłam sobie kanapkę z pasztetem. Lol. xd A Wy jak? Który dzień obchodziliście? :D Soł, oglądajcie sobie, pobierajcie. A jak macie, to nie pobierajcie. Hahaha. A jeszcze mam jedno pytanie. Co chcecie w nowej notce? Oczywiście notki będą pojawiać się tylko w weekenDENSY. 

dla nastolatki KLIKuś
dla nastolatki KLIKuś

downloady pochodzą z thesimsreosurce harmonia

To by było na tyle. Idę romansować z książką od wos'u. Potem zdradzę ją z językiem polskim i jeszcze muszę zadbać o historie. A co tam. Prościzna, nie? ts. :p
Besos! :*
Pamiętnik:
"Bujaj się, bujaj się nie zobaczysz więcej mnie,
bujaj się, bujaj się tak bez końca.
I ja też bujam się nie zobaczysz więcej mnie,
bujaj się, bujaj się tak bez końca!"

9 komentarzy:

 1. Świetne ! Na pewno skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki! no Jolene wygląda na taką zrzędzącą babę trochę, a w domu jej główną funkcją jest sprzątanie, opieka nad ogrodem i ew. gotowanie xd chyba zrobię drzewko, bo nie tylko Ty się gubisz ;d downloads'y całkiem fajne, dobra ta piżama ze stworem! ja tam nie obchodziłem żadnego dnia. a szablon wyszedł Ci super ;3 pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. OOOO świetne ;* NO WEŹCIE CO WY TAKIE ŚLICZNE NAGŁÓWKI ROBICIE ;-; MÓJ BĘDZIE MIAŁ KOMPLEKSY XDD Dzień singla? xD U mnie nocowała przyjaciółka <3 xD W nowej notce? Hmm. może jakaś rodzinka, ikonki? Nw :3 Ja i tak będę czekać <3

  OdpowiedzUsuń
 4. O.o <3
  Co to za szablon?! Jest niezwykły!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne ubrania, pobieram wszystkie :D // Furry_ ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No trochę się urwał, na simowego jakoś nie mam ochoty, ale nie planuję go zostawiać tak zupełnie, trzeba będzie się w końcu odezwać. Jeśli chodzi o nasz kontakt, to nie jest to ani twoja, ani moja wina, tak jakoś wyszło po prostu :) Myślę że to przez nadmiar zajęć i ogólnie szkoły. Miło mi że wchodzisz na mojego bloga :) Dzięki za komentarz <3 Pozdrawiam i tęsknie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Uroczy szablonik<3 Dodaję do elitki, bo wcześniej tu nie dotarłam w nowej odsłonie, nieogarnięta jestem. Wcześniej prowadziłam s-by-sims, teraz jest diamonds-sims:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojeejku, świetne dodatki, pobieram kilka! Będę wpadać częściej ;) /inspiredsims

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję :) no jasne, że Cię pamiętam! Tak, wszystkie dodatki są do trójki, właściwie mogłem napisać, nie pomyślałem nawet xd u mnie wszystko dobrze, czekam na długi weekend :D a co tam u Ciebie słychać? kiedy wracasz?

  OdpowiedzUsuń